Інформаційні стрічки з різних джерел в одному місці за підпискою.

Гурткова робота в школі

ФОТО-СТІНА-ФОТО-СТІНА-ФОТО-СТІНА-ФОТО-СТІНА-ФОТО-СТІНА

Питання організації позакласної діяльності дітей займають важливе місце у педагогічній діяльності школи. Ми вважаєм, що школа не може повністю сприяти розвитку інтересів, нахилів, здібностей дітей. На нашу думку , потрібно створювати нові форми роботи з дітьми і які спрямовані на задоволення дитячих запитів, з вільними заняттями, що підтримують ініціативу і самодіяльність. Невпорядкований вплив вулиці треба протиставити організацію цікавих справ у майстернях, гуртках, секціях, створити кожній дитині умови для розвитку її творчих здібностей. Цього можна досягнути спільними зусиллями всіх освітньо – виховних закладів.

Школа є центром усієї позакласної виховної та освітньої роботи, що здійснюється в селищі. Вона має підтримувати найтісніші зв'язки з позашкільними закладами свого району, допомагати їм в організації і проведенні позаурочної діяльності з дітьми, використовувати допомогу цих закладів для кращого розгортання позаурочної роботи серед учнів.

Головна особливість позакласного педагогічного процесу полягає в тому, що він будується на взаємній співтворчості педагогів і дітей на їх дружбі і духовній спільності, на визнанні самоцінності особистості дитини, на взаємодопомозі і взаємній зацікавленості у спільному успіхові і результаті діяльності.

Ось тому в школі представлено спектр гуртків, які працюютьяк від районного будинку творчості дітей та юнацтва так і гуртки від школи. Середних потрібно назвати гуртки по декоративно-прикладному мистецтві - це "Художня обробка деревини", "Дизайн", "Малювання", "Комп'ютерна грамотність" та ряд інших.

 

img

Розвиток дизайну в школі

1. Вивчення та впровадження в практику роботи школи інноваційної навчальної технології - особистісно-орієнтованого навчання.

2. Забезпечення диференціації навчально - виховного процесу в умовах розбудови національної школи , забезпечення комп'ютеризації навчання навчання.

3. Забезпечення фізичного та психічного здоров'я підростаючого покоління.

4.Забезпечення умов для самонавчання та самовиховання, розвитку творчих здібностей учнів. Освіта дитини має бути спямована на розвиток особи , талантів, розумових здібностей дитини в повному обсязі.

Ст. 29. Конвенція ООН про права дитини


img

Free Web Hosting